Álláslehetőség Ócsán

2013.07.22. 12:12

Ócsa

munkahely

 Közigállás portál keres munkatársat

 angol szakos általános iskolai tanár

 munkakörbe

  Feladatok:

  • Angol nyelv oktatása 2-8. osztályos gyermekek számára.

  Elvárások:

  • az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség meglétét igazoló okmányok másolata
  • hatósági igazolvány a büntetlen előélet igazolására
  • Büntetlen előélet
  • szakmai önéletrajz
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
  • motívációs levél

  Előny:

  • nyelvtanári szakon kívüli bármely egyéb szak

  Pozíció területe(i):

  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő

  Munkavégzés helye:

   2364, Ócsa Bajcsy-Zs. út 52.

  Jelentkezési határidő:

 2013. 08. 14.

   Kezdés várható időpontja:

 2013. 08. 21.

  2364, Ócsa Bajcsy-Zs. utca 52

 forrás:www.jobinfo.hu

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tormas Torontal 2013.07.22. 13:26:43

Ez a honlap úgy néz ki, mint egy szadó-mazo oldal. Katasztrófálisan ronda.
süti beállítások módosítása