Álláslehetőség Ócsán

2013.07.22. 12:00

Ócsa

munkahely

    A NAGÉV csoport munkatársat keres ócsai munkavégzéssel az alábbi munkakör betöltésére:

   Üzemvezető

   Főbb feladatok, munkák:

  • Mennyiségi, minőségi, határidő és költség felelősség
  • A kereskedelemmel összehangolt napi termelési program készítése és végrehajtása
  • Technológia alapos ismerete, a folyamatos működés biztosítása
  • Saját és bérelt munkaerő vezénylése, irányítása és motiválása
  • A termelés folyamatos nyomon követése, értékelése, elemzése
  • Folyamatos fejlesztési, oktatási tevékenység
  • Tűz és munkabiztonsági, környezetvédelmi és egyéb a működést szabályozó előírások betartásának megkövetelése

   Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Közvetlen termelésben szerzett többéves vezetői tapasztalat
  • Gyakorlatias, határozott, kiváló problémamegoldó képesség
  • Rendszerben gondolkodás, magas fokú szervezőkészség

   Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fémszerkezetgyártás, fémmegmunkálás vagy felületvédelem területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú idegen nyelv ismerete

   Amit kínálunk:

  • Az iparágban a legmodernebb technológiát alkalmazó üzem irányítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva

   Állás, munka területe(i):

  • Gyártás / Termelés
  • Gyártás / Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gyártás / Termelés / Mérnök vezető

   Munkavégzés helye:

   Ócsa

Amennyiben pályázatunk felkeltette az érdeklődését és megfelel a fenti elvárásainknak fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével anagev16@profession.hu e-mail címre várjuk.

 forrás:www.profession.hu

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása